Naši lektoři

Vladimír Hruban

Vladimír Hruban

Pět let pracuji či spolupracuji s korporacemi jako Microsoft a IBM, zejména jako lektor, konzultant vzdělávání a projektový manažer. Zajímám se o všechny novinky z oblasti IT technologií, řízení lidí či grafického designu. Velmi mě baví se o tyto zkušenosti dělit s ostatními, a pomáhat jim tak dosáhnout jejich pracovních i osobních cílů.

Martin Schenk

Martin Schenk

Konzultantské a lektorské činnosti se věnuji od roku 1998, bohaté odborné jsem znalosti získal jako šéfredaktor odborného IT časopisu Connect! Spolupracoval jsem na přípravě několika celorepublikových konferencí pořádaných v rámci veletrhu Invex a svoje dovednosti a znalosti dále rozšířil v rámci vedení týmů v marketingové a PR agentuře.

Mojmír Král

Ing. Mojmír Král

Mojmír vystudoval VUT Brno, v oboru strojírenství, posléze i pedagogiky, ale již od roku 1990 se věnuje informačním technologiím. Mezi jeho oblíbená školení patří především ta z programů MS Office (např. Excel či Access), ale i grafické programy Zoner Photo Studio či Adobe Photoshop. Veškeré kurzy dokáže přizpůsobit různým úrovním znalostí účastníků a vždy jim předat něco zajímavého a užitečného.